Robíme servis do 48h bez objednania.

ENERVIT Isocarb C2:1 ,Energetický nápoj s maltodextrínom a fruktózou (v pomere 2:1)

Kód: 90925
1 hodnotenie
Značka: Enervit
€25,80
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Enervit Isocarb obsahuje optimálnu kombináciu  maltodextrínu a fruktózy na zaistenie príjjmu vysokej dávky energie, ktorá je v priebehu času stabilnejšia. To je dosiahnuté vďaka špecifickému druhu maltodextrínu DE1 Agenanova®, ktorý zabezpečuje bezproblémové vstrebávanie a súčasne predĺžený prísun energie zo sacharidov..
Bez zložitého počítania prijatých sacharidov prostredníctvom viacerých rôznych produktov, gélov, tyčiniek, iontového nápoja) sa dá ľahko a rýchlo  dávkovať príjem sacharidov tak, aby v prijateľnom množstve tekutiny (500 či 750 ml za hodinu) športovec pohodlne prijal maximálne vstrebateľné množstvo sacharidov (60 gramov pre rekreačných a 90 g pre profesionálnych športovcov).
 
Enervit Isocarb bol vyvinutý v spolupráci s profesionálnymi cyklistickými stajňami UAE Team Emirates (1. miesto na Tour de France 2020 a 2021 - Tadej Pogačar) a Trek-Segafredo (3. miesto na Tour de France 2020 - Richie Porte, zelený dres - Mads Pedersen, Vuelta 2022). Neobsahuje žiadne farbivá, umelé sladidlá ani umelé arómy.
 
Enervit Carbo Bar C2:1 je súčasťou nového radu C2:1 pre maximálnu výkonnosť.
 

KEDY A AKO POUŽIŤ ENERVIT ISOCARB 2:1

Užívajte počas výkonu.

Rozpustite 1 odmerku na každých 500 ml vody na prípravu hypotonického nápoja, alebo1 odmerku na 250 ml vody na prípravu isotonického nápoja. Získáte tak energetický nápoj na báze sacharidov so zdrojom vitamínu B1, ktorý prispieva správnemu energetickému metabolizmu.
 
 • Hypotonický nápoj v dávke 32,5 g prášku (1 odmerka) na 500 ml neperlivej vody na hodinový výkon zvoľte pre ľahké športové  aktivity. Obsahuje 30 g sacharidov.
 • Izotonický nápoj v dávke 65 g prášku (2 odmerky) na 500 ml neperlivej vody na hodinový výkon zabezpečí maximálny odporúčaný príjem sacharidov za hodinu (60 g) pre bežných amatérskych a rekreačnych športovcov. Zvoľte pri náročnějších športových výkonoch. 
 • Izotonický nápoj v dávce 97,5 g prášku (3 odmerky) na 750 ml neperlivej vody pre hodinový výkon predstavuje maximálny odporúčaný príjem sacharidov (90 g) za hodinu pre profesionálnych a pravidelne trénujúcich športovcov. Zvoľte pre náročnějšie športové aktivity a iba pokiaľ se radíte medzi zmienené skupiny športovcov.
 • ÚČINKY ENERVIT ISOCARB C2:1 

  Maltodextrín DE1 AGENANOVA® zabezpečuje nízky glykemický index v kombinácii so zachovaním dobrej rozpustnosti maltodextrínu.
   
  Výhody prípravku Agenanova:
  • Komplexný rozpustný sacharid – predĺžený prísun sacharidov.
  • Umožňuje vysokú koncentráciu energie v nápojoch a géloch súčasne za nízkej viskozity zabezpečujúcej dobrú rozpustnosť a tým i vstrebateľnosť.
  • Zvýšenie hladiny cukru v krvi je pomalšie.
  • Dopĺňanie sacharidov je v priebehu času stabilnejšie.
  • Vďaka týmto vlastnostiam oddiaľuje nástup únavy a príznaky „hlaďáku“.
  • Osmotický tlak je takmer nulový vďaka vysokej molekulárnej hmotnosti a nízkému množstvu nízkomolekulárnych cukrov.
   

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PREDNOSTI PRODUKTOV ENERVIT C2:1

 • Vyznačuje sa optimálnym pomerom (2:1) vhodných sacharidov (glukóza:fruktóza) pre maximálny výkon.
 • Obsahujú „guľatú“ dávku sacharidov komunikovanou priamo na obale, vďaka čomu sa príjem energie počas výkonu veľmi dobre počíta.
 • Vysoké dávky sacharidov sú „nahustené“ do malých objemov (skladnosť, nie je potrebné konzumovať väčšie objemy výživy) a servírované vo viacerých formách (aby sa dalo dobre jesť a kombinovať – ponuka je pestrá a variabilná).
 • Sú vhodné pre dlhodobé výkony v strednej intenzite alebo pre vysoko intenzívne výkony.
 • Vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi cyklistickými stajňami Trek-Segafredo a UAE Team Emirates

 

ZLOŽENIE

Maltodextrín DE1 Agenanova (66 %) - fruktóza (31 %) - kyselina citrónová - chlorid sodný - prírodne citrónová príchuť - thiamin hydrochlorid (vitamín B1).

 

UPOZORNENIE

Môže obsahovať stopy mlieka, vajec a sóje. Bez umelých farbív, aróm a sladidiel. Výrobok pre športovcov. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. 
 
 
 
100 g prášku 65 g prášku
(2 odměrky)
100 ml nápoje
(při koncentraci 2 odměrky/500 ml vody)
Energetická hodnota kcal (kJ) 376 (1599) 244 (1 039) 49 (208)
Bílkoviny (g) 0 0 0
Sacharidy (g) 92 60 12
z toho cukry (g) 31 20 4
Tuky (g) 0 0 0
z toho nasycené (g) 0 0 0
Obsah soli (g) 0,9 0,6 0,12
Vitamin B1 (mg) 0,64 (58 %)* 0,41 (38 %)* 0,083 (7,5 %)*

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: