Robíme servis do 48h bez objednania.

Naša predajňa

 

Bicykle PRIVARA sú na trhu už od roku 1993. Naša predaňa v Bratislave má rozlohu vyše 300m2 a nájdete v nej vystavených vyše 150 bicyklov ktoré sú okamžite pripravené aby ste si ich odviezli. Okrem bicyklov u nás nakúpite rôzne doplnky a cyklistické oblečenie. Servis bicyklov, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou vykonávame často aj na počkanie, pokiaľ sa jedná o malé opravy a výmeny. Naši mechanici sú skutoční odborníci. Pracujú v obore už vyše 10 rokov. Váš bicykel v našom servise je v dobrých rukách.


Vstup do predajne bicyklov

V predajni nájdete ako cestné tak aj horské, trekové, mestské, gravel či detské bicykle. V ponuke nechýbajú ani elektrobicykle značiek SCOTT a AUTHOR. Bicykle si môžete u nás vyskúšať, všetky sú po prvotnom servise aby boli pripravené na použitie, alebo okamžitú kúpu. 

Naši predavači odborne poradia s výberom vhodného typu a veľkosti bicykla. V prípade, že nenájdeme v predajni bicykel ktorý Vám presne vyhovuje, do 1-2 dní je možné priviezť iný model či dokonca poskladať bicykel podľa vašich prianí presne na želanie.

 

 

Servis

Perfektne nastavený bicykel je základom úspechu. Či už sa jedná o preteky alebo dovolenku, od svojho bicykla očakávajte vždy maximum. Pravidelná kontrola stavu bicykla a výmena opotrebovaných dielov zaručí bezproblémový chod v každej situácii. Rukami nám prešli už tisíce bicyklov a naši zákazníci sa ku nám pravidelne vracajú. 

 

U nás vieme robiť kvalitný servis bicyklov


predajna-bicykle-privara-servis

Servis bicyklov nie je v žiadnom prípade nákladná záležitosť i keď sa jedná o skutočne kvalitný servis. Pre orientáciu si môžete pozrieť náš cenník služieb na tejto linke.

Čakacie doby sú u nás naozaj krátke, uvedomujeme si že naši zákazníci chcú svoje bicykle používať a nie čakať na to kým budú opravené alebo skontrolované. Preto naši mechanici začínajú pracovať už v skorých ranných hodinách. Spokojný zákazník je pre nás prvoradý. Presvedčte sa a zavolajte nám. Naši mechanici Vám ihneď povedia kedy bude Váš bicykel hotový.