Robíme servis do 48h bez objednania.

Naša predajňa

 

Bicykle PRIVARA sú na trhu už od roku 1993. Naša predaňa v Bratislave má rozlohu vyše 300m2 a nájdete v nej vystavených vyše 150 bicyklov ktoré sú okamžite pripravené aby ste si ich odviezli. Okrem bicyklov u nás nakúpite rôzne doplnky a cyklistické oblečenie. Servis bicyklov, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou vykonávame často aj na počkanie, pokiaľ sa jedná o malé opravy a výmeny. Naši mechanici sú skutoční odborníci. Pracujú v obore už vyše 10 rokov. Váš bicykel v našom servise je v dobrých rukách.


Vstup do predajne bicyklov

V predajni nájdete ako cestné tak aj horské, trekové, mestské, gravel či detské bicykle. V ponuke nechýbajú ani elektrobicykle značiek SCOTT a AUTHOR. Bicykle si môžete u nás vyskúšať, všetky sú po prvotnom servise aby boli pripravené na použitie, alebo okamžitú kúpu. 

Naši predavači odborne poradia s výberom vhodného typu a veľkosti bicykla. V prípade, že nenájdeme v predajni bicykel ktorý Vám presne vyhovuje, do 1-2 dní je možné priviezť iný model či dokonca poskladať bicykel podľa vašich prianí presne na želanie.

 

 

Servis

Perfektne nastavený bicykel je základom úspechu. Či už sa jedná o preteky alebo dovolenku, od svojho bicykla očakávajte vždy maximum. Pravidelná kontrola stavu bicykla a výmena opotrebovaných dielov zaručí bezproblémový chod v každej situácii. Rukami nám prešli už tisíce bicyklov a naši zákazníci sa ku nám pravidelne vracajú. 

 

U nás vieme robiť servis bicyklov aj na počkanie...


Servis bicyklov nie je v žiadnom prípade nákladná záležitosť i keď sa jedná o skutočne kvalitný servis. Pre orientáciu si môžete pozrieť náš cenník služieb na tejto linke.

Čakacie doby sú u nás naozaj krátke, uvedomujeme si že naši zákazníci chcú svoje bicykle používať a nie čakať na to kým budú opravené alebo skontrolované. Preto naši mechanici začínajú pracovať už v skorých ranných hodinách. Spokojný zákazník je pre nás prvoradý. Väčšinu servisov dokážeme urobiť do 24-48 hodín. Presvedčte sa a zavolajte nám. Naši mechanici Vám ihneď povedia kedy bude Váš bicykel hotový.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie