Robíme servis do 48h bez objednania.

Ponúkané služby

Servis bicyklov je v dnešnej dobe popri predaji bicyklov úplná samozrejmosť. Naša ponuka služieb je však väčšia, aj keď by sa mohlo zdať, že už nie je čo ponúknuť. Bicyklovanie má dnes veľa foriem. Je to v prvom rade šport alebo relax. V druhom rade to môže byť transport do práce, alebo aj samotná práca v prípade rýchlych kuriérskych zásielok alebo pošty. Každý z klientov vyžaduje iný druh servisu s rôznou pridanou hodnotou.

 

Poradenstvo

Výber správneho bicykla, jeho veľkosti a typu sa mení s každým zákazníkom. Náš individuálny prístup oceňujú zákazíci už roky. Ste začínajúci športovec, rodina s malými deťmi, dôchodca alebo bežný rekreačný cyklista? Pre kažného sa u nás nájde vhodný bicykel alebo elektrobicykel. Zastavte sa u nás alebo nám zavolajte. Bicykel si pred predajňou môžete vyskúšať. Zdarma Vám nastavíme sklon a výšku sedadla a bicykel pripravíme tak aby bol okamžite použiteľný.

Servis

Oprava a nastavovanie bicyklov. Kompletný cenník servisu bicyklov nájdete tu: CENNÍK SERVISU BICYKLOV

Starostlivosť o športové tímy

Podporujeme mladých športovocov! Športový tím ktorý jazdí na bicykli vyžaduje mať svoje bicykle v bezchybnom stave. O tieto bicykle sa vieme postarať, pričom cenové podmienky sú zvýhodnené podľa dohody. Navyše vieme poskytnúť zľavy na nové bicykle pre tímových jazdcov.

Benefit pre zamestnancov korporátnych firiem

Ak ste spoločnosť ktorá zamestnáva stovky a viac ľudí, potom je veľmi pravdepodobné, že sá nájdu desiatky zamestnancov ktorí chodia do práce na bicykli. Ponúkame Vám možnosť zrealizovať pre Vašich zamestnancov servisné dni pri ktorých im nastavíme bicykle a vykonáme základný servis priamo v priestoroch vašej spoločnosti. Zamestnanci tak nemusia kvôli servisu nikam s bicyklami chodiť, čo určite uvítajú. Vy ako zamestnávateľ získate od nás túto službu za zvýhodnenú sadzbu.

Zostavenie vlastného bicykla

Ak ste skutočne náročný cyklista a nevyhovuje Vám žiaden bicykel z našej ponuky, je tu možnosť zostaviť si vlastný bicykel na želanie. Okrem toho že Vám bude perfektne sedieť vzhľadom na vaše požiadavky, bude to unikátny kúsok. Takýto krok však vyžaduje rozsiahlejšiu diskusiu o správnom výbere. Samozrejme sme na to pripravený. V prípade dostupnosti všetkých potrebných dielov môže byť bicykel poskladaný a nastavený zhruba do jedného týždňa.

Dovoz a odvoz bicyklov na servis

V prípade, že sa ku nám neviete v pracovnej dobe dostať, môžeme pre Váš bicykel prísť vo večerných hodinách. Po servise ho opäť privezieme v dohodnutom termíne.

Cena za túto službu je 10 EUR s DPH pre Bratislavu a 20 EUR s DPH pre okresy SC, TT, DS, MA, PK.