Robíme servis do 48h bez objednania.

Pedále Saint M821

Kód: EPDM821
1 hodnotenie
Značka: Shimano
€154,96
Na sklade u dodávateľa

Pedále MTB PDM821 konštrukcie SPD s podpornou klietkou obuvi a nastaviteľnými pinmi pre lepšiu oporu a stabilitu. Obojstranný zámok zarážky. Odolné pedále určené pre zjazd a agresívne enduro jazdenie. Odolnosť a kvalita komponentov sady SAINT. Tenké telo pedálu so 4 nastaviteľnými pinmi na každej strane. Pevná klietka s odolnej zliatiny hliníka pre vysokú ochranu zámku voči poškodeniu. Nastaviteľná sila zámku pre upnutie zarážky. Odolná konštrukcia osky z veľkou tuhosťou z chróm-molybdénovej ocele. Dodávané spolu so zarážkami SM-SH51 , pre jednostranné uvoľnenie upnutia.

Typ: MTB, Celková váha balenia: 737g, Použitie: DH, obojstranné, SPD, čierne, so zarážkami SM-SH51, Materiál: telo pedálu (hliník), oska (chróm+oceľ)

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Typ: MTB
Celková váha balenia: 737g
Použitie: DH, obojstranné
SPD, čierne, so zarážkami SM-SH51
Materiál: telo pedálu (hliník), oska (chróm+oceľ)ň
  
 
 
 
Pedály SHIMANO Saint PD-M821 Freeride | DH Freeride / DH pedál Shimano založený na Saint je špeciálne prispôsobený potrebám downhill, freeride, enduro, trailových a all mountain jazdcov. Vďaka optimalizovanej náprave je ešte odolnejší ako predchádzajúci model. Pedále ponúkajú širokú kontaktnú plochu pre väčšiu stabilitu a plochý dizajn pre optimálnu svetlú výšku. 4 vymeniteľné kolíky na každej strane, ktoré sú výškovo nastaviteľné, ponúkajú ďalšie plus v uchopení. Obojstranný klikací mechanizmus zaisťuje jednoduchú manipuláciu aj v náročnom teréne. ložiská, ktoré sú typické pre Shimano v spojení s oceľovou oskou ChroMo znamenajú, že pedále majú veľmi dlhú životnosť.
Technické špecifikácie: zamýšľané použitie: Freeride / DH / Trail / All Mountain )
 
OBSAH BALENIA: 1x    pár pedálov Shimano Saint PD-M821
                               1x    pár zarážok na pedále (SM-H51)
                               16x  piny + podložky
                               1x    imbus klúč

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: