Robíme servis do 48h bez objednania.

Pedále Shimano T8000 SPD čierne /jednostranné = z jednej strany SPD systém- z druhej klasika na bežné topánky/

Kód: EPDT8000
Neohodnotené
Značka: Shimano
€124,96
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Jednostranné pedále XT T8000 sú ideálnou voľbou pre rekreačných jazdcov na dochádzanie aj voľnočasové jazdy, umožňujú vám jazdiť s cyklistickou obuvou typu SPD alebo s bežnou obuvou. Je to preto, že na rozdiel od väčšiny pedálov sú tieto pedále navrhnuté pre dva typy použitia. Na jednej strane je mechanizmus SPD na pripojenie nohy pre optimalizované šliapanie, na druhej strane je to plochý pedál na jazdu s akýmkoľvek typom obuvi. V prípade nových pedálov bez klipu sa systém SPD s jednoduchým uvoľnením odpojí jednoduchým otočením nohy.

Pedále PD-T700 pre pre náročnejších bikerov požadujúcich kvalitnejšie ložiská a nižsiu váhu. S hliníkovou klietkou a jednostranným zámkom SPD. Druhá strana pedálu umožňuje použitie klasickej športovej obuvi alebo jazdu bez nutnosti upnutia zarážky. Nastaviteľná sila zámku pre upnutie a vypnutie zarážky. Dodávané spolu so zarážkami SM-SH51 , pre jednosmerné uvoľnenie upnutia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pedále PD-T700 pre City a treking s hliníkovou klietkou a jednostranným zámkom SPD. Druhá strana pedálu umožňuje použitie klasickej športovej obuvi alebo jazdu bez nutnosti upnutia zarážky. Nastaviteľná sila zámku pre upnutie a vypnutie zarážky.

Dodávané spolu so zarážkami SM-SH51 , pre jednosmerné uvoľnenie upnutia.

Typ: MTB

Váha pedálov : 433 gram

jednostranné, SPD, čierne, so zarážkami SM-SH56

Materiál: telo pedálu (hliník), oska (chróm+oceľ)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: