Robíme servis do 48h bez objednania.

PERUZZO PURE INSTINCT - pre 4 bicykle

Kód: PZ-708W/4
1 hodnotenie
Značka: Peruzzo
€349 –5 % €329
Na sklade u dodávateľa

AKCIA

Peruzzo Pure Instinct vám umožní prepravovať naraz až štyri bicykle. Veľkou výhodou tohto nosiča je jeho konštrukcia, ktorú možno aj s bicyklami sklopiť. Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru. Vo výbave nájdete samostatná ramená pre každý bicykel, rýchloupínaciu páku s integrovaným zámkom k ťažnému zariadeniu či zámok na uzamknutie bicyklov. Nosič je opatrený odolnou komaxitovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou sú kompletne homologované zadné svetlá s 13-pinovým konektorom. Iste oceníte aj ľahkú montáž bez náradia

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Peruzzo Pure Instinct je zlatou strednou cestou pre väčšinu nadšencov cyklistiky. Je univerzálny pre všetky veľkosti rámov a unesie aj tzv fat-biky so širokými kolesami. Na ťažné zariadenie ho upnete rýchloupínacou pákou s uzamykaním, takže nehrozí odcudzenie. Jednotlivé bicykle držia pevné ramená so svornými čeľusťami, preto sa nemusíte obávať poškodenia ich vzájomným dotykom. Po naložení všetkých bicyklov je možné nosič jednoducho sklopiť aby ste sa dostali aj do batožinového priestoru automobilu.A to najlepšie je jeho kompaktnosť. Ak nosič nepoužívate, zložíte ho do veľmi kompaktných rozmerov a odložíte napríklad do kufra auta alebo do garáže. Pozrite si nasledujúce názorné video v sekcii podrobné informácie o produkte.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

  • Na prepravu 4 bicyklov s celkovou nosnosťou až 60 kg
  • hmotnosť celého nosiča je 19 kg
  • Dvojité zabezpečenie s bezpečnostným popruhom
  • Kompletné brzdové a smerové svetlá + odrazky
  • Uzamykateľnosť - Bicykla k nosiču, Nosiča k autu
  • Sklopná konštrukcia
  • Pre ľahšie skladovanie možno nosič zložiť do kompaktných malých rozmerov
  • vhodný pre rámy bicyklov s priemerom 22 až 66 mm
  • 13-pinový konektor   

 Peruzzo je taliansky výrobca nosičov bicyklov. Je to rodinná firma ktorej sila tkvie priamo z klasických hodnôt orientácie na zákazníka, inovácie, kvality a súdržnosti rodiny. Všetky produkty sú vyrábané v taliansku vo vlastnej fabrike so zázemím lokálnych dodávateľov dielov.

Dodatočné parametre

Kategória: Na ťažné zariadenie
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: