Robíme servis do 48h bez objednania.

Balík služieb k novému bicyklu

privara_carepack_top

Prečo si kúpiť bicykel práve u nás? Každý u nás zakúpený bicykel pre nás znamená určitý záväzok a vzťah so zákazníkom. Chceme vám prinášať len to najlepšie a preto od nás získavate ku každému novému bicyklu balík predpredajných a popredajných služieb. Kúpiť si bicykel u nás sa skutočne oplatí.

 

Čo od nás dostanete? 

5 rokov zarukaAž 5 ročná predĺžená záruka
Vášmu novému bicyklu zdarma predĺžime záruku až do 5 rokov. Tento úkon nechajte na nás. Po kúpe Vám príde automaticky mailom potvrdenie o predĺžení záruky. *

 

3 roky garanckyGarančné prehliadky po dobu 3 rokov zdarma
Nie jednu garančnú prehliadku. Aby vám bicykel riadne slúžil získavate od nás garančné prehliadky po dobu až 3 rokov od kúpy bicykla. Každých 12 mesiacov až do 3 rokov od kúpy k nám môžete priniesť svoj bicykel na bezplatnú garančnú prehliadku.

 

prednostny servisPrednostné vybavenie servisu
Čaká vás pretek alebo dovolenka a zabudli ste dať skontrolovať svoj bicykel? Nevadí, u nás Vás vybavíme prednostne. Predbehnite ostatných zákazníkov čakajúcich v rade. Servis vášho bicykla vyriešime prednostne počas doby platnosti záruky bicykla.

 

zlava na servisZľava na servisné práce 20%
V prípade že váš bicykel potrebuje platený servisný zásah, tento pre Vás vykonáme so zľavou 20% z aktuálneho platného cenníka servisných prác. Táto zľava platí počas doby záruky bicykla.

 

montaz doplnkov zdarmoInštalácia doplnkov zdarma
Na váš novo zakúpený bicykel vám zadarmo nainštalujeme všetky u nás zakúpené doplnky ako sú osvetlenie, pedále, blatníky, tašky, cyklopočítače a iné.

 

 

 

 

* Predĺženie záruky je závislé na ponuke výrobcu bicykla. V prípade že výrobca túto možnosť ponúka, tento úkon spravíme za vás a vyplníme všetky potrebné tlačivá vo vašom mene. Stačia nám na to vaše osobné údaje a súhlas.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie