Robíme servis do 48h bez objednania.

Balík služieb k novému bicyklu

privara_carepack_top

Prečo si kúpiť bicykel práve u nás? Každý u nás zakúpený bicykel pre nás znamená určitý záväzok a vzťah so zákazníkom. Chceme vám prinášať len to najlepšie a preto od nás získavate ku každému novému bicyklu balík predpredajných a popredajných služieb. Kúpiť si bicykel u nás sa skutočne oplatí.

 

Čo od nás dostanete? 

5 rokov zarukaAž 5 ročná predĺžená záruka
Vášmu novému bicyklu zdarma predĺžime záruku až do 5 rokov. Tento úkon nechajte na nás. Po kúpe Vám príde automaticky mailom potvrdenie o predĺžení záruky. *

 

3 roky garanckyGarančné prehliadky po dobu 3 rokov zdarma
Nie jednu garančnú prehliadku. Aby vám bicykel riadne slúžil získavate od nás garančné prehliadky po dobu až 3 rokov od kúpy bicykla. Každých 12 mesiacov až do 3 rokov od kúpy k nám môžete priniesť svoj bicykel na bezplatnú garančnú prehliadku.

 

prednostny servisPrednostné vybavenie servisu
Čaká vás pretek alebo dovolenka a zabudli ste dať skontrolovať svoj bicykel? Nevadí, u nás Vás vybavíme prednostne. Predbehnite ostatných zákazníkov čakajúcich v rade. Servis vášho bicykla vyriešime prednostne počas doby platnosti záruky bicykla.

 

zlava na servisZľava na servisné práce 20%
V prípade že váš bicykel potrebuje platený servisný zásah, tento pre Vás vykonáme so zľavou 20% z aktuálneho platného cenníka servisných prác. Táto zľava platí počas doby záruky bicykla.

 

montaz doplnkov zdarmoInštalácia doplnkov zdarma
Na váš novo zakúpený bicykel vám zadarmo nainštalujeme všetky u nás zakúpené doplnky ako sú osvetlenie, pedále, blatníky, tašky, cyklopočítače a iné.

 

 

 

 

* Predĺženie záruky je závislé na ponuke výrobcu bicykla. V prípade že výrobca túto možnosť ponúka, tento úkon spravíme za vás a vyplníme všetky potrebné tlačivá vo vašom mene. Stačia nám na to vaše osobné údaje a súhlas.