Robíme servis do 48h bez objednania.

ENERVIT Liquid Gel Competition s kofeínom -60ml

Kód: 98620
1 hodnotenie
Značka: Enervit
€4,13
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Blesková energia pre maximálne využitie vášho potenciálu. - doba nástupu účinku je do 5 minút, doba účinku je 30 minút
- odporúčame užívať v závere pretekov, v prípade krízy alebo pred náročným úsekom .Obsahuje "rýchlu" energiu (maltodextrín) pre intenzívny pohyb alebo  na záverečný špurt pretekov. Účinky sú ešte umocnené obsahom kofeínu (25 mg v balení). Enervitene Sport Competition prijatý cca 30 minút pred koncom pretekov nabudí organizmus, oddiali únavu a "vymačká" posledné zvyšky síl.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

oKEDY A AKO POUŽIŤ
- doba nástupu účinku je do 5 minút, doba účinku je 30 minút
- odporúčame užívať v závere pretekov, v prípade krízy alebo pred náročným úsekom
- v prípade krízy alebo náročného úseku je potrebné po 20 minútach užiť ďalší energetický prípravok z dôvodu vyrovnania hladiny krvného cukru napr. Enervitene Sport Gel

PRÍPRAVA
Energetické gély rovnako ako energetické koncentráty odporúčame v našich výživových stratégiách a plánoch používať počas výkonu. To nie je nič nové ani prevratné. Ako to však robiť napríklad počas jazdy na bicykli, aby ste prijali potrebnú dávku energie čo možno najbezpečnejšie? Sú možné dva spôsoby, s ktorými vás teraz bližšie zoznámime:

1. konzumácia koncentrátu alebo gélu primiešaním do nápoja
Zrejme najoptimálnejšie a vďaka tomu aj často používané je vmiešanie koncentrátu alebo gélu do fľaše s vodou. Toto riešenie je ľahko realizovateľné predovšetkým na bicykli, kedy so sebou môžete viezť dve fľaše - v jednej máte iontový nápoj Enervit G šport, ktorý pijete každých 10-15 minút, v druhej potom vo vode rozpustený koncentrát alebo gél, ktoré konzumujete menej často ako ionťák (po 30-45 minútach).

2. konzumácia koncentrátu alebo gélu v originálnom balení
V tomto prípade je vhodné si energetický koncentrát (Enervitene šport koncentrát alebo Enervitene šport competition) pripraviť dopredu pred štartom tak, že odskrutkujete a následne opäť zaskrutkujete viečko koncentrátu, čím porušíte poistku pre ľahšiu manipuláciu s uzáverom počas pretekov.

ÚČINKY
- ideálny pre kvalitné tréningy a súťaže
- obsahuje "rýchlu" energiu (maltodextrín) pre intenzívny pohyb alebo záver pretekov
- sacharidy v kombinácii Enervit C.OX. veľmi účinne bojujú proti únave a vyčerpaniu
- účinky sú ešte umocnené obsahom kofeínu (25 mg v balení)
- praktický a bezpečne uzatvárateľný sáčok

PREDNOSŤ
Rýchle a intenzívne "nakopnutie", ktoré je skutočne cítiť. Vďaka praktickému a bezpečnému obalu s uzáverom je možné príjem jedného koncentrátu rozdeliť na viac dávok v priebehu výkonu.

ZLOŽENIE
Voda, fruktózový sirup (24,5%), maltodextrín (z kukurice) (22,8%), kyselina citrónová, aróma, kofeín (0,035% v g / 100 g; 100 g = 85 ml).

ODPORÚČAME
Enervitene Sport Competition prijatý cca 30 minút pred koncom pretekov nabudí organizmus, oddiali únavu a "vymačká" posledné zvyšky síl.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: