Robíme servis do 48h bez objednania.

Trenažér ELITE DIRETO XR-T ( bez kazety)

Kód: 8020775039281
Tip
1 hodnotenie
Značka: Elite
€825
Na sklade u dodávateľa

Cyklotrenažér Direto XR-T je jedným z top modelov talianskej značky Elite. Jeho hlavnou prednosťou je vysoká presnosť merania a tiež kompatibilita s väčšinou bežných bicyklov. Integrovaný power meter OTS zaisťuje presnosť merania s odchýlkou iba +/- 1,5%. Vďaka svojej schopnosti simulovať stúpanie až do 24% sa radí medzi najlepšie Elite trenažéry.

Rozdielom medzi Direto XR a Direto XR-T je iba to, že model XR-T neobsahuje kazetu. Môžete teda použiť kazetu z vlastného bicykla, poprípade si zaobstarať takú, aká bude zodpovedať Vášmu jazdnému štýlu. Inak sú modely úplne totožné. Integrovaný power meter OTS (Optical Torque Sensor) robí z Direto XR-T jeden z najpresnejších trenažérov na trhu. Odchýlka sa pohybuje v rozmedzí iba +/-1,5%. Direto XR-T sa radí medzi interaktívne trenažéry, takže dokáže automaticky upravovať odpor počas jazdy.

V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi má Direto XR-T väčší zotrvačník a dokáže simulovať stúpanie až do neuveriteľných 24%. Tým je zaistený hladký priebeh najmä pri veľmi náročnejších jazdách. Budete tak tak môcť jazdiť skutočne na maximum. Trenažér Direto XR-T môže komunikovať prostredníctvom ANT+™ FE-C a Bluetooth, rovnako ako všetky ostatné Elite interaktívne trenažéry. Nastavte si trasu alebo tréningový program na pár kliknutí a ihneď môžete začať šliapať. Direto XR-T vám bude automaticky nastavovať odpor. Cyklotrenažér Direto XR-T je kompatibilný s My E-Training (12 mesiacov zadarmo) a inými aplikáciami, ako je Zwift, Rúvy, TrainerRoad, The Sufferfest, Bkool, Kinomap a ďalšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Interaktívny trenažér s priamym prenosom sily a elektronicky riadenou magnetickou jednotkou.
Integrovaný OTS POWER METER (optický snímač krútiaceho momentu).
Presnosť ± 1,5%
Bezdrôtová komunikácia ANT+ ™ (FE-C, výkon, rýchlosť a kadencia) a Bluetooth (FTMS, výkon a rýchlosť a kadencia).
Maximálne simulované stúpanie 24%.
Maximálny výkon 1100Watt (20 km/h) - 2300Watt (40 km/h).
Ovládanie cez smarfón, tablet, cyklopočítač, športové hodinky, počítač s podporou Windows a Mac s ANT+ ™ a/alebo Bluetooth.
Kompatibilné s aplikáciami My E-Training software & app, Zwift, Trainer Road, Bikevo, Kinomap, The Sufferfest a ďalšími.
Výstupy: výkon, rýchlosť a kadencia (srdcová frekvencia, ak je pripojený snímač srdcovej frekvencie, ktorý ale nie je súčasťou balenia).
Zotrvačník: 5,1 kg


Kompatibilné bicykle: cestné, horské, mestské bicykle - vrátane karbónových, s nábojmi 130 - 135x5 mm pre rýchloupinák a 142x12mm s pevnou osou (adaptéry pre 135x10-12mm a 148x12mm sú k dipozícii k zakúpeniu).
Kompatibilná kazeta: 9/10/11 rýchlostná Shimano / SRAM, 10/10/11/12 rýchlostná Campagnolo, 12 rýchlostná SRAM NX, 12 rýchlostná Mikro Spline Shimano.


Pre kompatibilitu s Campagnolo je potrebný zvlášť orech.
Pre kompatibilitu so SRAM XD / XDR je potrebný zvlášť orech.
Pre kompatibilitu s 12 rýchlostnou kazetou SRAM NX je potrebný zvlášť orech.
Pre kompatibilitu s 12 rýchlostnou kazetou Mikro Spline Shimano je potrebný zvlášť orech.

Dostupná aktualizácia Firmwaru.
Súčasťou je aj 12-mesačné predplatné na My E-Training software & app a 1-mesačné predplatné aplikácie Zwift zdarma.
Požiadavky na napájanie: Vstup 100-240 voltov 50-60 Hz 6A - výstup 12 voltov 1,5A.


Rozmery rozloženého (DxŠxV) 650 x 840 x 550 mm.
Rozmery zloženého (DxŠxV) 650 x 300 x 550 mm.
Hmotnosť 16,2 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: