Robíme servis do 48h bez objednania.

SCOTT Prilba Spunto Junior , farba - pearl white/light pink

Kód: 43935/JED
1 hodnotenie
Značka: Scott
€39,90 –10 %
Screenshot 2022 09 09 at 15 50 45 SCO Helmet Jr Spunto (CE)
€39,90 –10 % €35,90
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Helma síce detská, ale so všetkými kvalitnými vlastnosťami ako helmy pre dospelých.Upínací systém J-RAS zaistí helmu bezpečne na hlave, a výhodou je zadná blikačka.S konštrukciou In-mold vás bude bezpečne sprevádzať na všetkých vychádzkach

Technológie:

  • JRAS_FIT_SYSTEM: Systém MRAS Fit ponúka plnú nastaviteľnosť, aby sa zabezpečilo jedinečné a pohodlné prispôsobenie tvaru vašej hlavy. Nastavte výšku zadnej ergonomickej kolísky a nastavte dokonalý tlak pomocou mikro nastavovacieho kolieska. MRAS zaisťuje, že vaša prilba sedí bezpečne a pohodlne, takže sa môžete sústrediť na cestu alebo chodník pred vami.
  • KONŠTRUKCIA PC IN-MOLD: V priebehu výrobného procesu sa vonkajšia polykarbonátová škrupina spája s penovou vložkou prilby absorbujúcou nárazy, čím sa vytvorí superľahký vonkajší plášť. So zníženou hmotnosťou a objemom obklopujúcim hlavu sú in-mold prilby pohodlnejšie ako tradičné prilby.
  • ZADNÁ BLIKAČKA: Zvýšte svoju bezpečnosť.
  • ROZŠÍRENÁ OCHRANNÁ PLOCHA: Lekársky výskum napomohol k tomu, aby mohli byť zdôraznené ďalšie najzraniteľnejšie oblasti hlavy. Preto sú helmy navrhnuté s rozšírenou zadnou dolnou krycou plochou.

 

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 Detská cyklistická helma

integrovaná v prilbe zadná blikačka

rozsah /obvod hlavy/ : 46-52cm

Rozšírená ochranná plocha

Konštrukcia:

Technológia In-mold

Micro polykarbonátová škrupina

Upínanie: Upínací systém J-RAS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: