Robíme servis do 48h bez objednania.

Elite trenažér TUO

Kód: 0192001
6 hodnotení
Značka: Elite
€450
Skladom u dodávateľa

 

Tuo je inteligentný technologicky vyspelý a  zaujímavý interaktívny domáci trenažér, ktorý spolupracuje bezdrôtovo s akýmkoľvek druhom aplikácií, softvéru, počítačov a zariadení a je na ňom vidno zreteľný rukopis talianskeho designu ktorý je nielen pekný ale aj praktický...Je kompatibilný s cestnými ale aj MTB bicyklami, vrátane 142x12 oskami.Základný tréning: konštantné silové tréningy, rôzne levely, prednastavené programy ,mapové preteky vytvorené pomocou Google Maps ,vytváranie tréningových programov: úplne nový grafický editor zjednodušuje tvorbu programu,zdielanie výsledkov na internete ,kompaktibilné s app Strava a inými ďalšími...
Zoznam videí: vytvorte si z Vášho zariadenia vlastný zoznam videí.
Zdieľanie výsledkov: sledovať výkonnosť v priebehu určitého času, dáta tréningu môžete ich uložiť, exportovať (CSV – hodnoty oddelené čiarkou, Strava TCX formát) alebo možnosť zdieľať výsledky na sociálnych médiách.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktný dizajn, veľká pomoc pre vaše trénovanie. To je Tuo, nový domáci trenažér Elite vytvorený v spolupráci s vyhláseným talianskym  Adriano Design štúdiom ktoré sa nachádza v Turíne.
Tuo je interaktívny hometeriner s automatickým nastavením odporu. Je to spoľahlivý technologický spoločník vytvorený tak, aby hladko zapadol do ktorejkoľvek časti vášho domu a súčasne povýšil vaše tréningy na inú úroveň.

Tuo bol vytvorený tak, aby Vášmu tréningu nič nechýbalo. Zároveň má vynikajúci dizajn Made in Italy, jednoduchý a výrazný tak, že ladia ako ideálny kus nábytku do Vášho obývýku alebo akejkoľvek inej miestnosti v dome alebo aj v kancelárii, keď ho práve nepoužívate. Vyznačuje sa pevnou a kompaktnou štruktúrou vyrobenú z vysoko kvalitných materiálov ako hliníková konštrukcia, oceľový rám a nohy z bukového dreva, jeden z najkrajších, najpevnejších a najpevnejších materiálov pre interiéry. Buk nie je použitý len kvôli vzhľadu, je tiež ideálny pre absorbciu nárazov pri tréningu a zaistí tak veľkú stabilitu.

Ľahký a ľahko sa prepravuje. Tuo má sklopný rám a nohy, takže nastavenie je okamžité a kedykoľvek. Pri skladovaní je naozaj kompaktný, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek vo vašom dome alebo kancelárii, čím sa zvyšuje prehľadnosť a kultivovanosť akéhokoľvek prostredia.

Zároveň má tento trenažér skvelú stabilitu pri tréningu: okrem protišmykových gumových nôh má Tuo tiež blokovací systém Fast Fixing - zapojením praktické páky môžete koleso upevniť k nosnému rámu v jednej rýchlej operácii. Tuo nie je len veľmi kompaktný a nádherný na pohľad, je tiež tichý. Valec, na ktorom leží kolo kolesá, je vyrobený z materiálu Elastogel, čo je exkluzívny molekula polyuretánu vyvinutá a testovaná spoločnosťou Elite, aby sa obmedzil hluk spôsobený trením o 50% a znížilo sa opotrebovanie plášťov pri tréningu o ďalších 20%.

Silným prvkom Tuo je jeho rám - dokáže pojať väčšie kazety. Tuo zjednodušuje inštaláciu bicykla vďaka praktickému bočnému mikroregulačnímu mechanizmu pre kolesá až do 29 ''. Tuo je najkompatibilnejšie medzi našimi cyklotrenažéry, pretože obsahuje všetky potrebné adaptéry pre inštaláciu kolesá s nábojmi 130x5mm QR, až po kolesá s osou 148x12mm. (BOOST)

Tuo je inteligentný interaktívny domáci trenažér, ktorý spolupracuje s akýmkoľvek druhom aplikácií, softvéru, počítačov a zariadení (smartphony a tablety) s iOS, Android, OSX a Windows.Prenos dát medzi domácim trénerom a ostatnými oblasťami systému je bezdrôtový.

Týmto spôsobom môžete spravovať úrovne odporu a zobrazovať všetky rôzne parametre, takže môžete mať skvelú personalizáciu a interaktivitu na vašej vnútornej tréningové relácii.Tuo odosiela dáta o výkone, rýchlosti a kadencie. Tuo možné spravovať pomocou softvéru My E-Training (12-mesačný predplatné zadarmo) alebo iných indoor cyklistických služieb (ktoré zvyčajne vyžadujú platené predplatné), ako sú: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap a mnoho ďalších.

 • Simulácia sklonu: 10%
 • Presné merania: ± 3%
 • Výkon: 1250W


  • My E-Training obsahuje:
   My RealVideo: trénujte s videami Elite Real Videos a sťahujte stovky bezplatných videí, ktoré sú vytvorené používateľmi.
   Základný tréning: konštantné silové tréningy, rôzne levely, prednastavené programy.
   Tréningový test: test hodnotenia, ktorý Vám pomôže vytvoriť mesačné personalizované tréningové programy.
   Mapové preteky: vytvorte si preteky po celom svete pomocou Google Maps.
   Jednoduchšie vytváranie tréningových programov: úplne nový grafický editor zjednodušuje tvorbu programu.
   Zoznam videí: vytvorte si z Vášho zariadenia vlastný zoznam videí.
   Zdieľanie výsledkov: sledovať výkonnosť v priebehu určitého času, dáta tréningu môžete ich uložiť, exportovať (CSV – hodnoty oddelené čiarkou, Strava TCX formát) alebo možnosť zdieľať výsledky na sociálnych médiách.
   A oveľa viac ...

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: