Robíme servis do 48h bez objednania.

CYCLONE Čistič Bionet 750ml

Kód: 20083
Neohodnotené
Značka: Cyclone
€13,95
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Cyclon ® BIONET je koncentrovaný biologicky rozložiteľný odstraňovač mastnôt, olejov a iných nečistôt. Nastriekať ,nechať pár minút pôsobiť a zmyť vodou prípadne vykefovať.Výborný na celý bicykel ,kazetu,reťaz. Náplň  je výborná taktiež do práčok reťaze kedy sa tento koncetrát riedi vodou.Názov bionet evokuje fakt že po čistení bicykla na vašom pozemku vám tento prostriedok nepoškodí trávnik - je označený ako "biodegradable ".Vhodný aj pre karbonové rámy bicyklov .

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika produktu: 
Biologicky rozložiteľný 
Možnosť riedenia vodou 
Nehorľavý 
Príjemne vonia 
Netoxický 
Vhodný na oceľové, karbónové, hliníkové a titánové povrchy. 
Nepoškodzuje lak a farbu. 
 
Návod na použitie: Čistenie plôch znečistených olejmi a mastnotami. Riediteľný s vodou v pomere 1:1 až 1:10, po aplikácii nechať pôsobiť niekoľko minút, opláchnuť prúdom vody. Cyclon ® Bionet je tiež použiteľný na čistenie motocyklov, reťazí, bicyklov, drezov, čistenie prístrojov s pohyblivými časťami atď. Možnosť riedenia v studenej, ale aj teplej vode. Pomer zriedenia závisí od materiálu, ktorý čistíte a stupňa znečistenia.
Tento produkt nájde široké uplatnenie nie len v dielni, ale i domácnosti, či garáži. Perfektne umýva disky kolies, čelné sklo auta znečistené hmyzom, mastnú a znečistenú sanitu, zašpinené a mastné pracovné plochy ... a to je len pár typov kde všade sa dá tento výrobok použiť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: