Robíme servis do 48h bez objednania.

sedlo PROLOGO - Dimension NDR TIROX 143

Kód: 20831
1 hodnotenie
Značka: Prologo
€125
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.2.2023

Sedlo Dimension NDR je unisex  "multi-disciplinárne"  sedlo schopné zabezpečiť viac pohodlia pri dlhšej jazde vďaka 3 mm extra polstrovaniu po celom povrchu. Okrúhly tvar podporuje prirodzenú rotáciu panvy a zlepšuje kontakt sedla.

Predná časť (o 35 mm kratšia ako tradičné sedlá) rozdeľuje tlak rovnomernejšie, najmä v aerodynamických a agresívnych polohách. Vďaka širšiemu kanálu PAS znižuje stláčanie mäkkých tkanív, odstraňuje znecitlivenie a zabezpečuje prietok krvi. Bočné chrániče sú tiež namontované na zníženie škrabancov, roztrhnutia a roztrhnutia a zaručuje absolútny komfort, výkon a ľahkosť.

preklad z článku zahraničného webu bikerumor.com

Ich nový rad Dimension tvrdí, že funguje rovnako dobre pre mužov aj ženy a pre cesty, hory a TT, všetko v jednom dizajne. Je to ich odpoveď na v súčasnosti populárne dizajny kratších sediel, ktoré vás stavajú do silnej pozície, no urobené vlastným jedinečným spôsobom. Zatiaľ čo pôvodný dizajn je pomerne univerzálny, mysleli si, že by mohli vytvoriť pohodlnejšiu verziu pre Enduro a chceli dať niektorým jazdcom širšiu možnosť s väčším čalúnením. Sedlo Prologo Dimension NDR pre športovú pozíciu pri pedálovaní na off road bicykloch. A nakoniec skratka NDR znamená Endurance, pričom Prologo pridáva ďalšie 3 mm k hĺbke vypchávky oproti štandardnému rozmeru.

verdikt: Ak máte radi krátke sedlo, Dimension je dobrá voľba, pričom testovaná verzia NDR je dostatočne polstrovaná pre pohodlie.

Sedlá Dimension používajú dlhé vlákna, ktoré umožňujú tenšiu škrupinu, čo šetrí hmotnosť.Získava ďalšie polstrovanie a zaoblenejší profil, ktorý uľahčuje pohyb na sedle. Pridáva tiež trochu bočnej ochrany, ktorá je dobrá pre tie nevyhnutné oškrenia -pády pri jazdení.

Dimension NDR je pohodlné sedlo na dlhšie jazdy. Namontovaný na vytrvalostnom cestnom bicykli poskytoval dobrú oporu a dostatok polstrovania na to, aby trochu vyhladil cestu bez toho, aby sa mi sedacie kosti stratili v pene. Šírka tiež znamená, že je tu dostatočná plocha na rozloženie hmotnosti, a to aj napriek stredovému výrezu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak si nie ste istí, aké sedlo potrebujete, Prologo ponúka merací systém . Nazýva sa MyOwn a meria šírku vašich sedacích kostí, vašu flexibilitu a váš BMI, ktoré spolu s vašimi jazdnými vlastnosťami používa predajca Prologo na odporúčanie možností sedla.

Screenshot 2022-02-09 at 10-23-22 MyOwn_poster voor webshop - MyOwn_poster_voor_webshop pdf

1_Screenshot 2022-02-09 at 10-20-43 MyOwn_poster voor webshop - MyOwn_poster_voor_webshop pdf

maxresdefault

vhodné pre všetky cyklistické disciplíny

unisex

Sedadlo disponuje krátkym nosom (o 35 mm menej ako pri tradičnom sedle) a širšou plochou na sedenie (šírka 143 mm

zaisťuje lepšie rozloženie telesnej hmotnosti, čo zaručuje maximálne pohodlie

Široký anatomický kanál „PAS“ prechádza sedlom pozdĺž jeho stredovej osi znižuje kontakt a kompresiu mäkkých tkanív a šliach, odstraňuje necitlivosť a pomáha predchádzať problémom s prostatou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: