Robíme servis do 48h bez objednania.

sedlo PROLOGO - Dimension Space

Kód: 20825/IER
1 hodnotenie
Značka: Prologo
€129
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Dimension Space je navrhnuté tak, aby vyhovovalo jazdcom, ktorí potrebujú pologuľatý tvar, so „stredne nízkou rotáciou/flexibilitou panvy“ a širšou vzdialenosťou sedacích kostí.

Špeciálny kanál, ktorý nazývame „PAS“ (širší a hlbší), odstraňuje necitlivosť a znižuje kompresiu mäkkých tkanív, čím zlepšuje prietok krvi v panvovej oblasti. Extra 7 mm výstelky so špeciálnou hustotou peny a šírkou 153 mm zaisťuje lepší komfort pri dlhších jazdách. Prologo vytvorilo tento produkt pre ženy a mužov s väčšou vzdialenosťou sedacích kostí, ktoré si preto vyžadujú širšie sedlo. Toto sedlo je zamerané na extra pohodlie pre všestranného jazdca a všetky pohlavia.

Prologue sa rodí s ambíciou stať sa čoskoro jedným z výrobcov referenčných sediel vo svete konkurenčných bicyklov a veľmi kvalitného sortimentu s inováciami a kvalitou prevedenia . Zlepšenie výkonu nielen športovcov, ale aj spotrebiteľov, zvýšenie komfortu a odolnosti produktu je to, čo nás poháňa každý deň a vedie k nášmu cieľu. Za desať rokov sme pracovali na dokonalosti tým, že sme  vytvorili nové systémy a technológie, ako napríklad: Multishape, Multisize a MYOWN.

MYOWN je inovatívny merací systém, ktorý vám umožňuje identifikovať najvhodnejšie sedlo podľa vašej fyziologie ,ohybnosti, vlastností a praktizovanej disciplíny.

Patentovali sme systémy a materiály novej generácie vrátane CPC (Connect Power Control), aby sme ešte viac zaručili a zlepšili výkon a pohodlie. V spolupráci s najlepšími cyklistami na svete sme zaviedli špecifické sedlá pre disciplínu a vidieť ich vyhrávať bolo a stále je dôvodom hrdosti a stimulácie

  • rozmery : 245x153mm
  • váha -verzia TYROX  : 215gr

preklad to zahraničného testu sediel v časopise outdoorgearlab.com

Náš verdikt pre sedlo Prologo Dimension robí hit v našej zostave sediel vďaka svojmu jedinečnému dizajnu s krátkym nosom a všestranným pohodlím a výkonom. Na našich testerov to určite zapôsobilo a vďaka svojmu príjemnému polstrovaniu, ľahkému výkonu a jedinečnému dizajnu získalo cenu Best Buy. Moderný tvar so skráteným nosom a rozšírenou zadnou platformou nemusí byť pre každého, no tento dizajn poskytuje dostatok podporného odpruženia pre sedacie kosti bez preťažovania mäkkých tkanív. Jazdci, ktorí chcú vyskúšať moderný ultraľahký dizajn bez obetovania pohodlia alebo výkonu, by si toto sedlo mali vyskúšať.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 Screenshot 2022-02-09 at 09-59-47 Myown

 

Neviete sa rozhodnúť aké sedlo od značky PROLOGO je pre Vás to pravé ??? Merací systém MYOWN je odpoveďou.

maxresdefault

Screenshot 2022-02-09 at 10-23-22 MyOwn_poster voor webshop - MyOwn_poster_voor_webshop pdf

1_Screenshot 2022-02-09 at 10-20-43 MyOwn_poster voor webshop - MyOwn_poster_voor_webshop pdf

 

  • rozmery : 245x153mm
  • váha -verzia TYROX  : 215gr

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: