Robíme servis do 48h bez objednania.

lampa Fenix BC30R (1800 lumenov)

Kód: 72264
Neohodnotené
Značka: Fenix
€136,55
Vypredané

Druhá generácia cyklosvietidla Fenix BC30R prináša svetelný tok až 1800 lumenov (ANSI) a dosvit až 161 metrov. Napájanie je zabezpečené interným nabíjaním Li-ion batérie 5200 mAh / 3.7V cez konektor micro USB priamo do baterky. Zdrojom svietidla sú dve moderné diódy Cree XM-L2 U2 s teplejšou neutrálnou bielou farbou. Informačný OLED displej s indikáciou stavu nabitia a zostávajúcou dobou svietenia pre daný režim Baterka využíva osvedčenú svetelnú technológiu dvojitého smerovania lúča. Hlavný kužeľ svetla je vytvorený špeciálne navrhnutou optikou a svieti do diaľky, zatiaľ čo sekundárny široký kužeľ vytvára optický prvok, ktorý je tvarovaný v hornej časti tak, že svetlo smerujúce hore lám na zem. To vytvára kužeľ, ktorý nepretržite osvetľuje celý priestor pred bicyklom – dokonca aj na miestach, ktoré neosvetľujú obyčajné svietidlá na bicykle. Telo svietidla Fenix BC30R je vyrobené z odolnej hliníkovej zliatiny. Vďaka kvalitnej konštrukcii je svietidlo prachuvzdorné a vodotesné podľa štandardu IP66. Nebude tak vadiť, keď vás vonku zastihne prudký dážď.

Detailné informácie

Podrobný popis

.Celkom šesť režimov výkonu: BURST 1800 lumenov (po dobu stlačenia) → 1000 lumenov (2,6 hodiny) → 400 lumenov (7,3 hodín) → 150 lumenov (16,15 hodín) → 50 lúmenov (36 hodín) → varovné blikanie (150 lúmenov).  

Stlačením horného tlačidla, keď je svietidlo vypnuté, sa na displeji zobrazí indikátor nabitia štvordielnej batérie. Svietidlo sa zapína a vypína stlačením horného tlačidla na 1 sekundu. Hneď ako svieti kontrolka, režimy osvetlenia sa prepínajú tlačidlami plus a mínus, blikajúci režim sa aktivuje dvojitým stlačením horného tlačidla. Na displeji sa zobrazí číslo zvoleného režimu a zostávajúci čas osvetlenia. Doba vysokého osvetlenia sa aktualizuje raz za minútu a aktualizuje sa v nižších režimoch každých 5 minút. Baterku je možné úplne ovládať káblovým spínačom. Pripojte káblový spínač do zásuvky na spodnej strane svietidla. Zásuvka je vybavená gumovým uzáverom, ktorý je možné pred zasunutím konektora sklopiť. Pomocou suchého zipsu na prepínači ho pripevnite k vybraným riadidlám. Svetlo možno zapnúť a vypnúť podržaním tlačidla so symbolom štvorca asi pol sekundy. Stlačením tohto tlačidla môžete cyklicky prepínať režimy osvetlenia (okrem režimu záblesk). Podržaním tlačidla so symbolom blesku sa aktivuje režim BURST až na 20 sekúnd (pri súčasnom držaní tlačidla) alebo najvyšším dostupným režimom. Režim BURST sa môže aktivovať aj vtedy, keď je svietidlo vypnuté. Ak zostávajúci čas osvetlenia klesne pod 30 minút, horné tlačidlo začne blikať červeno. Baterka potom automaticky prepne na režimy nižšej spotreby energie, aby sa zaistila čo najdlhšia životnosť. Ak je batéria kriticky vybitá, prepne sa do režimu záblesku. V tomto prípade odporúčame, aby sa svietidlo nabilo čo najskôr, aby sa ochranná elektronika zabudovaná v batériách nevypínala, a tak zhaslo svietidlo.

Nabíjanie 

Otvorte gumový kryt konektora micro USB na spodnej strane svietidla a zapojte ho pomocou kábla USB do počítača, sieťového adaptéra USB alebo adaptéra na adaptér do auta USB. Akákoľvek nabíjačka pre mobilný telefón s konektorom micro USB môže byť tiež použitá na nabíjanie.    

Po pripojení sa lampa začne nabíjať. Na displeji sa zobrazí stav nabitia batérie a zelené tlačidlo bliká.    

Počas nabíjania lampy bude k dispozícii iba najnižší režim 50 lúmenov.    

Keď je batéria úplne nabitá, zelené tlačidlo sa rozsvieti a nebliká. Doba nabíjania je približne 5 hodín.    

Použité batérie Li-Ion netrpia pamäťovým efektom, takže lampa sa môže kedykoľvek nabíjať. 

Upozornenie     

Neodstraňujte tesniace časti svietidla, poruší sa tým záruka.    

Ak je tlačidlo napájania červené a nemôžete prepnúť na režimy s vyšším výkonom, batéria je vybitá a musí byť nabitá.    

Ak baterka bliká alebo sa nerozsvieti, znamená to, že batéria je vybitá. Nabite ju.

Obsah balenia: integrovaná batéria, držiak riadidiel s rozperami, diaľkový spínač, USB kábel.

Hmotnost 221,6 gramov (bez držiaku).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: