Robíme servis do 48h bez objednania.

SYNCROSS- Silverton SL 29

Kód: 19907
Neohodnotené
Značka: Syncross
€3 499
Na objednávku

Highendový set 29´´celokarbónových kolies , nevyhnutnosť pre závodne orientovaných športovcov ktorý potrebujú rapídne zvýšiť svoju akceleráciu

  • Full carbon "one-piece" konštrukcia z jediného kusu ( okrem vnútorností nábojov ) ktorá  dostala množtvo ocenení za technické inovácie
  • optimalizácia pre 20 špicov
  • vnútorná šírka ráfika 26 mm
  • vonkajšia šírka ráfika 31 mm
  • optimalizované pro plášte 29×2,25" až 2,4"
  • váha kompletného setu 1 250 g / zadné koleso 667g +predné 583 g  /
  • o 30% vyššia bočná tuhosť ( než u klasických kolies )
  • o 100% vyššia torzná  tuhosť
  • Tubeless

Detailné informácie

Podrobný popis

Silverton SL nastavuje v tejto oblôasti  nové štandarty váhy vďaka novo vyvinutému výrobnému procesu! Takmer neprekonateľne nízka hmotnosť je spôsobená predovšetkým uhlíkovou konštrukciou. Príruba náboja, ráfiky a lúče bežca sú všetky spojené spolu s jednotlivými kusmi uhlíkových vlákien. Jedinečné rozloženie uhlíkových špicov, ktoré prechádzajú celým kolesom, poskytuje pevné a mimoriadne stabilné spojenie s prírubami, ráfikmi a špicami. Po vytvarovaní sa lúče napnú rozšírením prírub a vložením tela náboja. Na trati toto extrémne tuhé koleso presviedča veľmi presnou manipuláciou a explozívnym zrýchlením vďaka svojej nízkej hmotnosti. Okrem jedinečného vzhľadu a vynikajúcich jazdných vlastností nás bezdušový pár kolies presvedčil svojou vynikajúcou kvalitou spracovania.Veď dva roky trval inžinierom celý proces vývoja a vyladenia u tohto modelu.

Mierne asymetrické uchytenie špicov do ráfika maximalizuje celkovú tuhosť  výpletu. Syncros pro konstrukciu špic používá High Modulus trojvrstvý karbon, ktorý je o 35 % odolnější voči nárazu než ocelové špice.

Pre zajímavosť  Syncros ešte uvádza, že hmotnost samotného ráfika je 286 g a výplet pre jedno koleso v podobe 20 karbonových špicov vychádza na 80 g.

Dlhodobá spolupráca s firmou DT Swiss sa logicky prejavuje v osazdeniu vnútorností nábojov z rady 190 kompletne na keramike s boost osami samozrejme a s centerlockovým uchytením kotúčov.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely
Záruka: 2 roky
Kód: 15210025

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: